Jste zde: HlavníO NÁSO nás

O nás


Kdo jsme?

Jsme parta lidí, kteří věří, že má smysl každý rok věnovat 3 týdny dětem a společně si hrát, jsou ochotni věnovat celý rok spoustu volného času na přípravy tábora, kteří mají rádi ten kousek Pošumaví kolem Klatov.

Posláním našeho občanské sdružení Skála je připravit krásné a nezapomenutelné zážitky dětem, které tráví své prázdniny na táboře Šteflova skála.

Přes rok pracujeme, studujeme, podnikáme, ale začátkem června si vybíráme dovolené, odkládáme termíny zkoušek, snažíme se prostě vyšetřit co nejvíc času na naší "Šteflovku".
Naše sdružení čítá okolo 20 lidí a všechno děláme bez nároku na peněžní odměnu. I díky tomu Vám můžeme nabídnout tábor za takovou cenu.

Proč si vybrat právě letní tábor Šteflova skála?

Tábor byl založen v roce 1976 a my navazujeme na tuto dlouholetou tradici. Mnozí z nás jezdí na tábor již více než deset let.

Nenabízíme žádné exkluzivní ubytování, v táboře není elektřina, místo toho spíme ve stanech s podsadou ve stanech a večer si svítíme baterkami, přesto se děti na náš tábor rádi vracejí.

Na našem táboře není místo pro nudu, každý rok připravujeme celotáborovou hru s ústředním tématem. I když na táboře hrajeme množství her, děti mají i své volno, které mohou trávit dle svých přání. Podnikáme s dětmi i vícedenní pu?ák se spaním pod širákem. Během tábora se každý víkend scházíme k slavnostnímu táboráku .

Informace o sdružení

Občanské sdružení SKÁLA je registrováno Ministerstvem vnitra pod číslem:

        II/s-OS/1-29917/96
ze dne 7.5.1996

IČO sdružení:  65262328

Sídlo sdružení: Náměstí T.G.Masaryka 4, 251 67, Pyšely

Číslo táborového účtu: 0326713369/0800 - na tento účet provádějte platbu za pobyt dítěte na táboře či můžete posílat sponzorské dary. :)

 

Aktualizováno 15. 6. 2018 21:36

Go to top