Jste zde: HlavníO NÁSDospěláciOddíláci a praktikanti 2012

Oddíláci a praktikanti 2012

 

 

Oddíloví vedoucí 

 


 

 

 Vašek Liška "Foxík"

vasek

1990, student vysoké školy. Jezdí s námi od roku 1997 stejně jako jeho dva sourozenci. Jako nejmladší z rodiny Lišek, měl tu výjimku, že mohl na stavění a na bourání již jako dítě. Neboť tam byl pod dohledem svých rodičů a později  starších sourozenců. A proto byl ve svých 16 letech jedním z těch zkušených, co přesně vědí jak postavit tábor, a kam co patří. Svému oddílu je vždy velkou oporou. Od roku 2008 povýšil na oddíláka, kde úspěšně nese Liščí vlajku vztyčenou. Poslední roky se zapojil aktivně i přes rok do přípravy jednotlivých ročníků. Od roku 2012 nositel Žluté stuhy.

 

 

 

 

Dominik Vítek

domu

1992, student vysoké školy, v roce 2007 jezdil na tábor jako návštěva, stejně tak to měl v plánu i v roce 2008, nakonec se rozhodl zůstat celý prostřední týden. Jeho praktikantskou kariéru odstartoval puťák. Dle ohlasu dětí a ostatních dospěláků zapadl výborně a stejně tak se zhostil své funkce náhradního praktikanta oranžového oddílu. Nyní s námi už jezdí jako starý mazák a oddílák.

 

 

 

 

  

Štěpán Lorenc

stepan

 1992, student vysoké školy, začal s námi jezdit v roce 2006 jako dítě, svou cestičku si vyšlapal sám, i přestože jeho bratr Lukáš jel s námi ten rok poprvé jako oddílový vedoucí. I přes jednoroční pauzu, díky studiu v zahraničí, je platným člen našem ŠS teamu, v roce 2012 si poprvé vyzkoušel funkci oddílového vedoucího.

 

 

 

 

 

 

Markéta Tylingrová "Velryba"

market

 1993, po úspěšné maturitní zkoušce s námi vyrazila na tábor, nyní studentka vysoké školy lékařské, budoucí paní doktor. Tato kamarádka Jasmíny a Lucky doplnila naše prořídlé stavy v roce 2012. Po první týdnu osmělování nám poté ukázala, co v ní je. Svou funkci oddílové vedoucí zvládla. A velmi dobře zapadla do naší táborové party. Hra na spoustu hudebních nástrojů je velkým plus a její velmi ale velmi veselé povaha také není na škodu.

 

 

 

 

Martina Bohatá

martina

 1990, studentka vysoké školy, tak říkajíc záchrana na poslední chvíli. Doplnila naše řady 14 dní před táborem a rozhodně jsme neudělali špatně. Velmi dobře se vžila do našeho táborového světa pod Skálou. Zodpovědný přístup k dětem je rozhodně její velkou předností. Takže není ani nutno dodávat, že oddílovou vedoucí zvládla na jedničku.

 

 

 

 

 

 

Praktikanti


 

Jasmína Orlická "Jess"

jess

 1995, studentka střední školy, začala s námi jezdit od útlého věku roku 2005 se svou sestrou, po malé pauze se vrátila ještě coby dítko, ale už sama. Vydržela a v roce 2011 s námi byla poprvé jako praktikantka. Svou nelehkou úlohu, první rok věku praktikantského, zvládla obstojně. Její nemalou výhodou je vcelku optimistický přístup a hra na kytaru. V současné době studentka již v pořadí druhé zahraniční školy, ale i ten trošek času strávený v ČR ráda věnuje táboru.

 

 

 

 

Vojta Štich

vojta

 1996, student gymnázia, začal s námi jezdit již jako batole, na táboře doslova a do písmene vyrostl. Hned jak dospěl do dětského oddílového věku nastoupil k oddílu, kde nevynechal jediný rok. Od roku 2012, kdy dospěl do praktikantského věku, se úspěšně ujmul role praktikanta. Umění hry na kytaru a zapálení do táborových her je jeho velkou předností.

 

 

 

 

Adam Všetíček

adam

1995, student střední školy, přestože je Všetíček, je pokračovatelem slavného šteflováckého rodu Lopatků. Začal s námi jezdit jako dítě jak jen mohl a za podpory svých dvou mladších bratří a mámy Jitky – zdravotnice, to s velkou odhodláním dotáhl až na post praktikanta, kterou si v roce 2011 zkusil poprvé. Obstál bez újmy.

 

 

 

 

 

 Eliška Soprová

eliska

 1996, studentka střední hotelové školy, jezdí s námi od nepaměti i se svým mladším bratrem Martinem. Vydržela s námi a od roku 2012 jezdí jako praktikantka. Její veselá a v dobrém smyslu bezstarostná povaha přispívá k dobré táborové náladě. O Elišce lze říci, že je táborovým dítětem, neboť její rodiče na tábor také jezdívali. Martin a Simča. Martin je dokonce nositelem Žluté stuhy.

 

 

 

 

 

Anička Žáčková

anicka

 1996, studentka střední školy, jezdila s námi na tábor již řadu let i svou mladší sestrou. Od roku 2012 s námi už ale jezdí jako praktikantka. Své role se zhostila zodpovědně, a proto je pro tábor velkým přínosem. Nezkazí žádnou legraci a je oblíbená zejména u menších dětí.

Aktualizováno 26. 2. 2013 7:08

Go to top