Jste zde: HlavníO NÁSDospěláciOddíláci a praktikanti 2006

Oddíláci a praktikanti 2006


Tereza VÁŇOVÁ

1984, absolventka zdravotní školy a studentka VOŠ si z dětství prožité na našem táboře (jezdí od r. 1992) přinesla přezdívku ČUTORA, která jí sluší dodnes. Byla dobrou praktikantkou, pomocnou zdravotnicí a neméně dobrou vedoucí oddílu naší táborové drobotiny, tj. dětí do 9 let. Nyní plní funkci oddíláka u velkých oddílů. Tereza je výborná kámoška, sportovkyně (První liga házené) a tábornice, hraje na kytaru, zpívá a nikdy nikoho nezradí.


Vojta LIŠKA řečený Fox

1983, student VŠ to má spolu se svou sestrou Hankou na tábor blízko, bydlí totiž u Plzně. Už jako praktikant získal černou stuhu. Na táboře má pověst neúnavného pracanta, výborného tahouna oddílu, ale taky lamače dívčích srdcí.V minulosti prokázal, že má nejen bystrý rozum, silné svaly, pevnou vůli, ale i velmi tvrdou hlavu.V r.2003 se stal oddílovým vedoucím.


Stáňa DVOŘÁKOVÁ ml.

dvojče Katky, studentka VŠ, praktikantkou u malých dětí, nyní u velkých. Je veselá, spolehlivá, vydrží každou nepohodu, s dětmi to velmi dobře umí a děti to vědí. Hraje na kytaru, zpívá, má smysl pro humor a kamarádské spiklenectví. Roku 2003 poprvé jako oddílová vedoucí u malých.


Fanda KŘÍŽ

1987, student, začal s námi jezdit jako dítě v roce 1996 a vždy byl posilou pro oddíl, ve kterém byl. Vždy bojoval o titul nejlepšího táborníka, ale nikdy na něj nedosáhl. Byl z něho dobrý praktikant a teď stejně dobře plní funkci oddílového vedoucího.


Lukáš LORENC

1987, v roce 2006 jel s námi úplně poprvé a hned jako oddílák. Se svou dobrou povahou mu nedělalo problém zapadnout a vše rychle okoukat. Velice rychle si získal autoritu u dětí, ani s ostatními oddíláky si nezadal. Brzy budil dojem, že na tábor jezdí odjakživa. Budeme rádi, když jeho nadšení vydrží a pojede s námi i příští roky. I jeho pomoc na stavění byla přínosem.


Lucie KRÁLÍČKOVÁ

poprvé s námi jela na tábor v roce 1996, a tak hned zažila to nejhorší, protože ošklivější počasí než ten rok nepamatuji, snad jen tři dny nepršelo. Přesto vydržela a také vyhrála nejlepšího táborníka.O tento titul těsně bojovala snad každý rok. V roce 2004 jela poprvé jako praktikantka k velkým oddílům. Hraje závodně fotbal za Slavii a ani hra na kytaru ji není cizí.


Maruška KŘÍŽOVÁ

1989, studentka průmyslové školy oděvní. Stejně jako Lucka Kralíčková a její bratr Fanda s námi poprvé jela v roce 1996 na Pravěk. I přes velkou nepřízeň počasí s námi vydržela. Vždy se účastnila boje o nejlepšího táborníka, ale dosáhla „jen“ na druhé místo. V roce 2005 jela poprvé jako praktikantka.


Vašek LIŠKA řečený Foxík

1990, student střední průmyslové školy. Jezdí s námi od roku 1997 stejně jako jeho dva sourozenci. Jako nejmladší z rodiny Lišek, měl tu výjimku, že mohl na stavění a na bourání již jako dítě. Nebo? tam byl pod dohledem svých starších sourozenců. A proto je ve svých 16 letech jedním z těch zkušených, co přesně vědí jak postavit tábor a kam co patří. Svému oddílu je velkou oporou.


Jirka PRCHLÍK

1989, student střední průmyslové školy stavební. V roce 2006 byl s námi poprvé jako praktikant. Poté co řadu let jezdil jako dítě. V roce 2005 vyhrál boj o nejlepšího táborníka. Sice není moc výřečný, ale i přesto je platným členem táborového osazenstva.


Jana MATĚJKOVÁ

1988, studentka střední školy, v roce 2006 s námi jela úplně poprvé a hned jako praktikantka. Není jednoduché hned poprvé zapadnout do rozjeté party a při tom zvládnout své povinnosti praktikanta. Jana se s tím popasovala statečně.

Aktualizováno 26. 2. 2013 7:42

Go to top