Jste zde: HlavníO NÁSDospěláciOddíláci a praktikanti 2008

Oddíláci a praktikanti 2008


Seznam a krátké charakteristiky oddíláků a praktikantů z roku 2008.

Vašek LIŠKA řečený Foxík

1990, student střední průmyslové školy. Jezdí s námi od roku 1997 stejně jako jeho dva sourozenci. Jako nejmladší z rodiny Lišek, měl tu výjimku, že mohl na stavění a na bourání již jako dítě. Nebo? tam byl pod dohledem svých rodičů a později  starších sourozenců. A proto byl ve svých 16 letech jedním z těch zkušených, co přesně vědí jak postavit tábor a kam co patří. Svému oddílu je velkou oporou. Od roku 2008 povýšil na oddíláka, kde úspěšně nesl Liščí vlajku vztyčenou.


Lukáš LORENC

1987, v roce 2006 jel s námi úplně poprvé a hned jako oddílák. Se svou dobrou povahou mu nedělalo problém zapadnout a vše rychle okoukat. Velice rychle si získal autoritu u dětí, ani s ostatními oddíláky si nezadal. Brzy budil dojem, že na tábor jezdí odjakživa. Budeme rádi, když jeho nadšení vydrží a pojede s námi i příští roky. I jeho pomoc na stavění je přínosem.


Lucie KRÁLÍČKOVÁ

poprvé s námi jela na tábor v roce 1996, a tak hned zažila to nejhorší, protože ošklivější počasí než ten rok nepamatuji, snad jen tři dny nepršelo. Přesto vydržela. Vyhrála nejlepšího táborníka.O tento titul těsně bojovala snad každý rok. V roce 2004 jela poprvé jako praktikantka k velkým oddílům.Nyní plní funkci oddíláka. Hraje závodně fotbal za Slavii a ani hra na kytaru ji není cizí.


Maruška KŘÍŽOVÁ

1989, Stejně jako Lucka Kralíčková a její bratr Fanda s námi poprvé jela v roce 1996 na Pravěk. I přes velkou nepřízeň počasí s námi vydržela. Vždy se účastnila boje o nejlepšího táborníka, ale dosáhla „jen“ na druhé místo. V roce 2005 jela poprvé jako praktikantka.V roce 2008 povýšila během tábora na oddílovou vedoucí.


Natálie Blahová

1986, narozena na svatojakubskou noc, 30.4., na táboře se za námi byla podívat poprvé v roce 2007 za svým přítelem Lukášem Lorencem a v roce 2008 už s námi jela jako oddílová vedoucí. Má vystudovanou střední uměleckou školu a nyní se na VŠ potýká s reklamou a marketingem. Hned první tábor si vybrala svůj díl smůly a vítala děti s vymknutým kotníkem o berlích. 


Terka Buzická

1983,řečená Krtek, studentka VŠ stavební, ČVUT - fa Architektura a stavitelství. Byla s námi na táboře v roce 2008 poprvé. Na tábor ji přivedl její spolužák Vojta Fox. S vervou, zodpovědností a humorem sobě vlastním se pustila do plnění funkce oddílové vedoucí, kterou zvládla na jedničku a byla dětmi zvolena jako nejoblíbenější oddílák 08. Nutno podotknout, že ne na úkor autority. Doufám, že jí elán vydrží a pod Skálou jí uvidíme a uslyšíme i příští roky.


Lukáš Veverka

1987, začal s námi jezdit jako oddílový vedoucí v roce 2007, pod vlivem své přítelkyně Marušky Křížové. Své funkce se ujal zodpovědně. V roce mu pracovní vytížení nedovolilo jet na celý tábor. Zaceloval mezery za stonající oddíláky. Má vystudovanou střední průmyslovou školu strojní. Nyní dělá informatiku na VŠE. Florbal a fotbal patří mezi jeho koníčky číslo jedna.


Nika Šebková 

1992, jezdila s námi již jako malá holčina,1999-2001, pak si dala pár let pauzu a přes Piknička se vrátila, coby studentka střední hotelové školy, jako praktikantka. Zapálená do hry, táborového života a do všeho, co k tomu patří, zapadla výborně do naší táborové party a musíme doufat, že vydrží a bude s námi jezdit i nadále. Hned zaznamenala velký úspěch - první místo v anketě Nejoblíbenější praktikant 08.


Štěpán Lorenc

1992, student gymnázia, začal s námi jezdit v roce 2006, pod vlivem svého bratra Lukáše. Jako dítě zažil na táboře dva roky a patřil k tahounům oddílu. V roce 2008 s námi jel poprvé jako praktikant. Jeho, né vždy akční přístup k akci, asi ke Štěpánovi patří. To se nedá říci o jídle, vždy hladový Štěpán. Jezdí s námi na tábor, i přes svou nezdolnou vášeň k počítačům.


Marcela Macháčková 

1990,začala s námi jezdit jako dítě v roce 2001. Se svým o pár let starším bratrem. Od roku 2007 zastává funkci praktikantky. Je zodpovědná, i když poněkuď tišší. Studuje střední školu multimediální a propagační tvorby. Je zcela určitě platnou členou naší podskálový táborový party.


Jana Zbíralová

 1990, poprvé s námi jela jako dítě v roce 2005 jen na 14dní, byla hudební žačkou Zuzky. Na táboře se jí zalíbilo. A od roku 2007 plní funkci praktikantky. Jako studentka střední zdravotní školy, má velké předpoklady, že její starost o děti bude nejenom vzorná, zodpovědná, ale taky odborná.


Dominik Vítek

1992, student gymnázia, v roce 2007 jezdil na tábor jako návštěva, stejně tak to měl v plánu i v roce 2008, nakonec se rozhodl zůstat celý prostřední týden. Jeho praktikantskou kariéru odstartoval pu?ák. Dle ohlasu dětí a ostatních dospěláků zapadl výborně a stejně tak se zhostil své funkce náhradního praktikanta oranžového oddílu. Příští rok už prý plánuje celé tři týdny.

 

 

 

 

      
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno 26. 2. 2013 7:08

Go to top