Jste zde: HlavníO NÁSDospěláciOddíláci a praktikanti 2011

Oddíláci a praktikanti 2011

ODDÍLOVÍ VEDOUCÍ


Dominik Vítek

dominik1992, student vysoké školy, v roce 2007 jezdil na tábor jako návštěva, stejně tak to měl v plánu i v roce 2008, nakonec se rozhodl zůstat celý prostřední týden. Jeho praktikantskou kariéru odstartoval puťák. Dle ohlasu dětí a ostatních dospěláků zapadl výborně a stejně tak se zhostil své funkce náhradního praktikanta oranžového oddílu. Nyní s námi už jezdí jako starý mazák a oddílák.

 

 

 

 

 


Vašek Liška řečený Foxík

j

 1990, student vysoké školy. Jezdí s námi od roku 1997 stejně jako jeho dva sourozenci. Jako nejmladší z rodiny Lišek, měl tu výjimku, že mohl na stavění a na bourání již jako dítě. Neboť tam byl pod dohledem svých rodičů a později  starších sourozenců. A proto byl ve svých 16 letech jedním z těch zkušených, co přesně vědí jak postavit tábor, a kam co patří. Svému oddílu je vždy velkou oporou. Od roku 2008 povýšil na oddíláka, kde úspěšně nese Liščí vlajku vztyčenou. Poslední roky se zapojil aktivně i přes rok do přípravy jednotlivých ročníků.

 

 

 

 

 


Veronika Šebková řečená Nika

nika

 1992, studentka vysoké školy, jezdila s námi již jako malá holčina,1999-2001, pak si dala pár let pauzu a  v roce 2007 – 2008 se vrátila do našich řad. Zapálená do hry, táborového života a do všeho, co k tomu patří, zapadla výborně do naší táborové party a musíme doufat, že vydrží a bude s námi jezdit i nadále. Hned zaznamenala velký úspěch - první místo v anketě Nejoblíbenější praktikant 08. Od roku 2010 s námi jezdí jako oddílová vedoucí.

 

 

 

 

 


Kristýna Slavíčková řečená Týnka

tna2

 

1991, studentka vysoké školy, začala s námi jezdit až od praktikantského věku v roce 2009, rychle si vybodovala pozici v naší táborové partě, kam více než patří. Vše prokazuje oblibou i u těch nejmenších dětí. V součastné době je z ní spolehlivá oddílová vedoucí.

 

 

 

 

 


PRAKTIKANTI


 

Jasmína Orlická

jas2

 1995, studentka střední školy, začala s námi jezdit od útlého věku roku 2005 se svou sestrou, po malé pauze se vrátila ještě coby dítko, ale už sama. Vydržela a letos s námi byla poprvé jako praktikantka. Svou nelehkou úlohu, první rok věku praktikantského, zvládla obstojně. Její nemalou výhodou je vcelku optimistický přístup a hra na kytaru.

 

 

 

 

 

 


Štěpán Lorenc

tpn

 1992, student vysoké školy, začal s námi jezdit v roce 2006 jako dítě, svou cestičku si vyšlapal sám, i přestože jeho bratr Lukáš jel s námi ten rok poprvé jako oddílový vedoucí. I přes jednoroční pauzu, díky studiu v zahraničí, je platným člen našem ŠS teamu, a má výbornou výchozí pozici na post oddílového vedoucího, kterou si i přes svůj věk ještě nezkusil.

 

 

 

 

 

 


Adam Všetíček

ADAM

 1995, student střední školy, přestože je Všetíček, je pokračovatelem slavného šteflováckého rodu Lopatků. Začal s námi jezdit jako dítě jak jen mohl a za podpory svých dvou mladších bratří a mámy Jitky – zdravotnice, to s velkou odhodláním dotáhl až na post praktikanty, kterou si v letošním roce 2011 zkusil poprvé. Obstál bez újmy.

 

 

 

 

 

 


Eliška Šíchová

elika

1995, studentka střední školy, další z odchovanců našich řad, na tábor začala jezdit s svou mladší sestrou Pájou a letos poprvé obstála v náročné funkci praktikantky.  Nenápadná holčina, která nikterak nevyčnívá z řady, ale naopak se v ní v žádném případě neztrácí, je vždy pro oddíl přínosem.

 

 
(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = "//connect.facebook.net/cs_CZ/all.js#xfbml=1";
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
 
 

 

 

 

 

 

Aktualizováno 26. 2. 2013 7:08

Go to top